تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه حاشیه رسالت چ راه گاز400متر

مغازه حاشیه رسالت چ راه گاز400متر

1 روز پیش در گاز

متراژ
400
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏55,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏137,500,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
فعال
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
ادرس املاک بین گاز4و6 املاک حسین زاده

400مترزمین
255متر تجاری مسقف ارتفاع سقف بلند
برق 3فاز
حاشیه جلو ملک6ونیم متر عقب 13متر
مناسب کارواش تعویض روغن سیمکشی صافکاری خدمات خودرو…….
ادرس چ راه گاز رسالت