تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه در بهترین موقعیت

مغازه در بهترین موقعیت

6 ساعت پیش در ملی راه

متراژ
31
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏21,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏700,000,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
فعال
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
زیتون میدان سنگر مرکز خرید زیتون

31 متر با ا حتساب متراژ بالکن
همکف در بهترین موقعیت خیابان اصلی.
قابل تهاتر با ماشین و ملک مسکونی در کرج ،کردان و مازندران.