تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه در خیابان کریمی لاهیجان

مغازه در خیابان کریمی لاهیجان

2 هفته پیش در انقلاب

متراژ
35
ساخت
1371
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏63,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,800,000,000 تومان
فروش مغازه عرصه وعیان در یکی از شلوغ ترین مکان های لاهیجان میدان شهدا خیابان شهید کریمی هست
متراژ 35 متر ، 4 متر بر دارد
امتیازات کامل
به همراه مالکیت و سرقفلی
می تونید برای بازدید هماهنگ کنید

******************************************
دپارتمان املاک شهر ملک97
برای دیدن موردهای دیگر تماس بگیرید
نوایی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

دپارتمان شهرملک ۹۷ لاهیجان