تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه سوپر مارکت فعال در ماهدشت

مغازه سوپر مارکت فعال در ماهدشت

2 هفته پیش در عظیمیه

متراژ
47
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏8,460,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏180,000,000 تومان
47 متر سوپر مارکت با ملکیت
در بهترین فرعی ماهدشت

دارای قفسه فروشگاهی
یکدستگاه یخچال ایستاده سه درب بزرگ
یکدستگاه فریزر بستنی
کولر گازی
دهنه مغازه 5 متر
دارای سند تجاری و پایانکار

14 ساله فعاله و مشتریای خودش را دارد

آدرس سوپر مارکت تو برنامه نشان ثبت شده میتونید سرچ کنید

ماهدشت خیابان مطهری سوپر مارکت رز