تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه طلافروشی 12 متر طبقه همکف پاساژ پارادیا

مغازه طلافروشی 12 متر طبقه همکف پاساژ پارادیا

2 هفته پیش در اندیمشک

متراژ
12
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏57,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,800,000,000 تومان
فروش فوری یک باب مغازه تجاری طلافروشی طبقه همکف پاساژ تجاری پارادیا

متراژ 12 متر فول امکانات با گاوصندوق آماده
یکماه دیگه افتتاح میشود

سند تک برگ مدارک آماده انتقال

قیمت کلی 57 میلیارد

قیمت متری 4/800 میلیارد
معاوضه با ماشین هم میکنم

تخفیف پای معامله لطفا اول پیام بدهید