تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه طلافروشی همکف 8 متری مجتمع تجاری پارادیا

مغازه طلافروشی همکف 8 متری مجتمع تجاری پارادیا

1 هفته پیش در اندیمشک

متراژ
8
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏54,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏6,750,000,000 تومان
طلافروشی فول امکانات طبقه بازار طلای پاساژ پارادیا

مجتمع تجاری تفریحی پارادیا

متراژ 8 متر با مدارک کامل بنام خودم وکالت نامه اقرارنامه مباینامه
بشرط سند تک برگ

قیمت معادل سه کیلو طلا هجده عیار

54 میلیارد تومان قیمت کارشناسی روز مغازه
تخفیف پای معامله به خریدار میدم

پول لازم هستم با خریدار کنار میام سر قیمت
معاوضه با ملک در اهواز و تهران هم دارم

لطفا فقط تماس با تشکر