تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه فروشی در الماس شرق

مغازه فروشی در الماس شرق

2 روز پیش در سپاد

متراژ
20
ساخت
1405
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏4,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏225,000,000 تومان
✨ فروش فوری مغازه در مجتمع تجاری الماس شرق ✨

یک واحد تجاری شیک و آماده فعالیت در یکی از بهترین لوکیشن های مجتمع تجاری الماس شرق به فروش می رسد:

مناسب نقره فروشی، نور و دکور و سایر مشاغل لوکس
متراژ: 20 متر مغازه + 9 متر تراس اختصاصی
دارای سند سرقفلی
موقعیت ممتاز: همکف، لاین میانی مجتمع
نورپردازی و دکور مناسب
رفت وآمد بالا و موقعیت عالی برای جذب مشتری
گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری و کسب وکار

مجتمع تجاری الماس شرق

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید.