تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه ملکیت و سرقفلی زیر قیمت

مغازه ملکیت و سرقفلی زیر قیمت

1 هفته پیش در بلوار کشاورز

متراژ
32
ساخت
1382
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏8,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏250,000 تومان
فرصت خرید زیر قیمت 32 متر مغازه با لوکیشن فوق العاده
سند تک برگ
داخل پاساژ طبقه زیر همکف
پاساژ بر خیابان ولیعصر
دسترسی سریع به ایستگاه مترو و BRT
کامل بازسازی شده و آماده استفاده
فضا و موقعیت عالی برای کاسبی
قیمت 8 میلیارد تومان

پیام پاسخ داده نمیشود
فقط خریدار واقعی تماس بگیره لطفا