تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه نانوایی 61 متری/محمدیه/با جواز و تمام لوازم

مغازه نانوایی 61 متری/محمدیه/با جواز و تمام لوازم

2 روز پیش در الهیه

متراژ
61
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
‏17,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏278,688,000 تومان

✅لطفا توضیحات را کامل مطالعه بفرمایید :

✓مغازه 44 متر همکف + 55 متر زیر زمین و اتاق

✓بازار محله

✓تاپ لوکیشن در اول محمدیه حاشیه خیابان 20 متری

با سابقه چند ساله نانوایی،جا افتاده و پاخور و دید عالی

✓فعال و شلوغ

✓با جواز آماده و کلیه لوازم

✓سند 6 دنگ تجاری دائم آماده انتقال
===========================
❗خرید فقط با لوازم و جواز
============================
✅مقدم
♦️املاک اورست♦️