تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه نانوایی بربری با بیش از 50 سال سابقه

مغازه نانوایی بربری با بیش از 50 سال سابقه

3 ساعت پیش در ورامین

متراژ
75
ساخت
قبل از 1370
اتاق
1
قیمت کل
‏22,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏293,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
فعال
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
مغازه نانوایی بربری با جواز و ملکیت
متراژ 75 متر
مرکز شهر
تنور صنعتی و سنتی داره
با سهمیه دولتی
شناور240 تا 300 کیسه در ماه
بالای مغازه قابلیت ساخت داره
فروشنده واقعی ولی به قیمت
تشکر از دیوار