تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمغازه واحد سوله تجاری

مغازه واحد سوله تجاری

4 ساعت پیش در ابهر

متراژ
260
ساخت
1400
اتاق
+4
قیمت کل
‏18,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,000,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
تخلیه
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
با سلام

ملک تجاری 260 متر
دارای مغازه سوییت سوله
دارای اب برق گاز تلفن
بهترین موقعیت برای کسب درامد سرمایه گذاری و …
ملک قابلیت کارواش دارد
دارای جاله سرویس
در کل ملک دارای مجموعه کامل از مغازه سوییت چاله سرویس حجره و دارای دو سرویس بهداشتی و ملک تمامی 260 متر پوشیده میباشد

فقط فقط تماس در خدمتم
قیمت تخفیف جزیی دارد

لطفا برای کنجکاوی تماس نگیرید
خریدار واقعی لطفا فقط تماس
ممنون از دیوار