تائید
فروش مسکونیآپارتمانمـتـ190ـر * اُلترا لـوکس * اَلمـاس مَنطَقه

مـتـ190ـر * اُلترا لـوکس * اَلمـاس مَنطَقه

3 ساعت پیش در سالاریه

متراژ
190
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏47,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏250,000,000 تومان
طبقه
2
•••هوالمالک•••

| 190 متر شکوه و آرامش | تک واحدی لاکچری |

• اینجا فقط یک واحد مسکونی نیست:

..سبک زندگیه…

• 190 متر بنای فاخر – تک واحدی
• دو سالن بزرگ و غرق نور با حس وسعت و آرامش
• آشپزخانه عریض و چشم نواز با طراحی مدرن
• مطبخ مجزا با تهویه استاندارد برای آسایش کامل
• 18 متر تراس قابل چیدمان؛ صبحانه، قهوه، آرامش…
• بدون مشرف | نهایت حریم خصوصی
• 3 خواب بزرگ و خوش نقشه
• 2 خواب مستر لاکچری
• ساختمان کاملاً مدرن با طراحی معماری خاص و لوکس
• مشاعات خاص با حس هتل های 5 ستاره

✅مناسب خانواده های خاص پسند
✅تلفیق فضا و آرامش
✅فرصتی کمیاب برای سکونتی متفاوت

• مالک آگاه به شرایط بازار
• تخفیف قابل توجه به شرایط پرداخت نقدی

| مجتبی آشتیانی | مشاور املاک منطقه4 قم |
| با تخصص در خرید و فروش و سرمایه گذاری ملکی، همراه شما در تصمیم گیری مطمئن و سودمند هستیم |

| گروه مهندسین املاک ایوان |
| ارائه فایلهای منتخب و مطمئن با تمرکز بر شفافیت،
امانت داری و دقت کارشناسی |