ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
مـتـ195ـر * جِلـوه معمـاری مُـدرن
مـتـ195ـر * جِلـوه معمـاری مُـدرن
1 هفته پیش در بکایی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
195
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
31,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
158,974,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
«هوالمالک»
• ساختمانی با معماری مدرن در یکی از لوکیشن های CIP
• پـلـانی که همگانی خاصی با معمـاری نما داره
- 195 متر در پلانی 2 سالنه ، 3 خواب
- 3 خواب استاندار ، نور خالص در همه اتاقها ، مستر فرانسوی و کلوزت اختصاصی
- آشپرخانه و مطبخ عریض در قلب پلان
| سجاد فیروز بخت |
| کارشناس تخصصی امور املاک و مستقلات |
| گروه مشاورین املاک ایوان |
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت