تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاملک 400متری به همراه سندتکبرگ/استخردار

ملک 400متری به همراه سندتکبرگ/استخردار

2 هفته پیش در کیاشهر

متراژ
125
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
400
قیمت کل
‏10,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
⚜️*انتخاب برتر وبه روز در املاک بزرگ پازل*⚜️

(کدفایل 1052)
فروش ویلای خوش ساخت وبرند در منطقه توریستی وگردشگری ✔️
دارای 400متر زمین ✔️
دارای 125متر بنای ویلا✔️
دوخواب✔️
به همراه استخر بزرگ✔️
پروانه وپایانکار داره✔️
سند تکبرگ✔️
موقعیت عالی ومنطقه ویژه ی اقتصادی✔️
******************************************
برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید✔️
مشاور فروش املاک:خانم علی پور هستم✔️
بازدید همه روز حتی ایام تعطیل ✔️