تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیملک 512متری کلنگی با امتیازات

ملک 512متری کلنگی با امتیازات

6 روز پیش در لولمان

قیمت کل
‏2,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,492,000 تومان
.به نام خدا
✅️متراژ زمین: 512متر کاملا مسکونی
✅️امتیازات آب و برق و گاز کامل
✅️مدارک کامل سند مادر
✅️موقعیت جنگلی
✅️دسترسی راحت به تمامی امکانات رفاهی
✅مناسب برای سرمایه گذاری پرداخت عالی ✅ا
✅ ما اینجاییم با هر بود جه ای سرمایه شمارو چند برابر کنیم ✅
〽️برای دریافت مشاوره رایگان این ملک وملکای مشابه تماس بگیرید ☎️☎️☎️☎️
املاک باران سازه