تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهملک تجاری خ شیخ فضل الله نوری 101متر

ملک تجاری خ شیخ فضل الله نوری 101متر

2 روز پیش در زنجان

متراژ
101
ساخت
1387
اتاق
2
قیمت کل
‏45,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏445,544,000 تومان
☑️ نبش خیابان اصلی
☑️3باب مغازه +1 واحد
☑️ موقعیت عالی
☑️ غرق نور
☑️ کم یاب
☑️تراکم بالا
☑️موارد مشابه نیز موجود میباشد فقط کافیست تماس حاصل نمایید.

‼️ گروه مشاورین املاک سفیران ‼️
☑️️مرکز vip خریدوفروش املاک در شهر زنجان
☑️️فروش تضمینی املاک مسکونی وتجاری زیر یک ماه
☑️دارای مجوز رسمی از اتحادیه مشاورین املاک