تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهملک تجاری خیابان دبستان

ملک تجاری خیابان دبستان

1 هفته پیش در آبادان

متراژ
64
ساخت
1380
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏41,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏648,437,000 تومان
با سلام
✅ 3باب مغازه تجاری با متراژ 64 متر سندی واقع در خیابان دبستان
✅کاربری صنعتی
✅تمامی کارای دارایی انجام شده
✅خارج از طرح میباشد
✅ بهترین لوکیشن با 4 نبش باز
✅دارای آب ، برق و تلفن اختصاصی
✅ضمنا تمامیت ملک مالک واقعی دارد و هیچگونه سر قفلی داده نشده است
هر 3 ملک باهمدیگه بفروش میرسد.
با املاک معامله نمیشود!