تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاملک تجاری ـ مسکونی بر خ اصلی شریف آباد (جنوبی)

ملک تجاری ـ مسکونی بر خ اصلی شریف آباد (جنوبی)

2 روز پیش در سنندج

متراژ
250
ساخت
1383
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
160 متر مربع
قیمت کل
‏62,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏387,500,000 تومان
JAFARI REAL ESTATE
□ مشاور املاک جعفری □

کد اگهی : 1251

◇ فروش ملک { تجاری ـ مسکونی } خوش لوکیشن ◇

❗سند تک برگ (عرصه و اعیان) بدون مشکل ❗

✔️ متراژ زمین : 160متر
✔️ به صورت جنوبی « دوطرف نور »

✅ دارای 2دهنه مغازه تجاری پرداخت شده ✅
✅ یک طبقه واحد مسکونی قابل سکونت ✅

آدرس : شریف اباد ، بر خیابان اصلی
❗️قیمت استثنایی _ بازدید = خرید❗️
__________
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس فرمایید...

مدیریت املاک : کیومرث جعفری
لوکیشن املاک : چهارراه جام جم ، ورودی شهرک سعدی ، «املاک جعفری»