تائید
فروش مسکونیآپارتمانملک تنها جاییه ارزش پولتو حفظ می کنه/59متر

ملک تنها جاییه ارزش پولتو حفظ می کنه/59متر

18 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
59
ساخت
1402
قیمت کل
‏2,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,152,000 تومان
طبقه
2
بسمه تعالی ⚜️

⚜️خانم احمدی هستم مشاور شما و همراه شما

___پلاک تا پلاک کنارتیم در دپارتمان بزرگ پلاک
__________________

59متر
برج باغ
اسانسور
پارکینگ سندی
فول امکانات

____________________
❌واحد انتخابی شما به صورت زیر قیمت خریداری میشود❌

⚜️خانم احمدی هستم مشاور شما