تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیملک قابل سکونت 2نبش قابل تجمیع

ملک قابل سکونت 2نبش قابل تجمیع

21 ساعت پیش در شکوفه

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏14,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏241,666,000 تومان
60 متر ملک قابل سکونت در 3 طبقه
2نبش
قابل تجمیع با ملک کنار و پشت
در اصل این ملک وسط قرار گرفته و در صورت تجمیع با هر کدام از این 2 ملک قابل ساخت در6 طبقه جواز میباشد.
ملک بازسازی شده قابلیت رهن تا 1500
قیمت مقطوع فروشنده واقعی
ملک واقع در خ شکوفه ک مختاری میباشد.
قیمت مقطوع فروش نقدی
املاک تماس نگیرد
بنا ملک
1سرویس زیر همکف با بالابر 40متر
همکف بنا 40 متر
طبقه ی اول 40متر
اتاقک بالا پشت بام
موقعیت ملک اثتثنایی
بازدید===قرارداد