تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیملک نیمه کاره قدیمی

ملک نیمه کاره قدیمی

2 هفته پیش در آذری

قیمت کل
‏22,120,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏147,466,000 تومان
زمینی با متراژ 150 متر مربع ، گود برداری ، پی ریزی انجام شده ، ستون ها از بتون ساخته شده، سقف سه طبقه با دیوارها انجام شده ، با جواز چهار طبقه ی دو واحدی + یک طبقه پارکینگ. خاک زمین در شهرداری مورد آزمایش قرار گرفته شده، می شود پنج طبقه ی پنج واحدی جای مجوز قبلی گرفت.
با همین وضعیت کنونی به طورکامل به فروش می رسد.اگر خواستار معاوضه هستید با ملک نوساز و تمیز و دارای آسانسور معاوضه انجام می شود.
املاک و بنگاه تماس نگیرد.همکاری انجام نمی شود.
برای خریدار واقعی تخفیف هم وجود دارد. فقط خریدار واقعی تماس بگیرد.