تائید

ملک ویلایی

4 ساعت پیش در رضاشهر

متراژ
220
ساخت
1375
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
277 متر مربع
قیمت کل
‏43,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏155,234,000 تومان
سلام و وقت بخیر خدمت همراهان گرامی

ملک ویلایی واقع در خیابان نوکاریزی

دارای 220 متر زیربنا در دوواحد همکف و زیرزمین

2 خواب در همکف

دارای حاشیه 7/5 متر

دارای تراکم 6 سقف

دارای معبر 20 متری

به قیمت منطقی

》》》دفتر املاک هنرستان
علیزاده هستم درخدمتتون