ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
ملک کلنگی 146 متر مرکز شهر
ملک کلنگی 146 متر مرکز شهر
2 روز پیش در ورامین
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
10,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
71,917,000 تومان
خانه کلنگی دارای سند شش دانگ تک برگ
دوطبقه ،بر 7٫5
ملک در مرکز شهر
قابل سکونت
امتیازات کامل
✳️اطلاعات و ادرس ملک فقط حضوری اعلام میشود.
❌عدم همکاری با املاکی❌
مشاور شما خانم عالیدایی
فایل های مشابه موجود است.
خرید/فروش/آپارتمان / ویلایی/اداری/زمین /پیش فروش/مشارکت و...
آدرس دفتر :میدان ولیعصر ،ابتدای شهرک فاطمی
(روبروی پارس بتن )
دپارتمان املاک عالیجناب با مدیریت :حاج مجید تاجیک
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
دفتر املاک عالیجناب در ۲شعبه
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت