تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیمناسب برای انبوه سازان/کل ملک قابل تهاتر/560 متر

مناسب برای انبوه سازان/کل ملک قابل تهاتر/560 متر

1 هفته پیش در شمس‌آباد

قیمت کل
‏260,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏464,285,000 تومان
توضیحات :

▫️600 متر زمین

▫️بدون اصلاحی

▫️دستور نقشه دوتا بلوک 6 طبقه هر طبقه 4 واحد مجموعا 48 واحد

▫️کل ملک قابل تهاتر با آپارتمان کلید نخورده در ریحانی/هروی/ساقدوش

▫️آماده قرارداد (امضای مالک قطعی)

▫️سند تک برگ شش دانگ (تک مالک)

*فایل شخصی املاک، لطفا همکار تماس نگیرد*
*برای توضیحات بیشتر لطفا تماس بگیرید*

*علوی هستم