تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل 175 متری ملکی

منزل 175 متری ملکی

1 هفته پیش در آرامستان دارالرحمه

متراژ
175
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
145
قیمت کل
‏7,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏53,448,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
منزل 145 متر زمینش می باشد و دوبلکسی می باشد و 175 متر محسوب میشود
سند تک برگ سند ملکی پایان کار دارد و کوچکترین خلافی ندارد
عقب نشینی انجام شده و نیاز به عقب نشینی ندارد
به فاضلاب شهری متصل است
عرض خانه 10 متر می باشد
دو درب دارد
و پارکینگ قابلیت پارک 2 ماشین دارد و میتوان پارکینگ را به سوییت تبدیل کرد
قابلیت ساخت طبقه دوم نیز دارد
سرویس بهداشتی هم در حیاط هم در خانه
دو خواب دارد
نقشه خانه بسیار عالی
ادرس خونه خیابان گلزار کوچه 5
کوچه 6 متری می باشد
مستاجر تمدید شده و 760 میلیون رهن رفته که از مبلغ کل کم میشود