تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل دربست 330متر آب250.شیخ صدوق.چهارباغ بالا

منزل دربست 330متر آب250.شیخ صدوق.چهارباغ بالا

1 روز پیش در سعادت‌آباد

متراژ
600
ساخت
1385
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
330
قیمت کل
‏89,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏272,424,000 تومان
لوکیشن خیابان میر.
اول آب 250.

منزل ویلایی دربست 5 واحد آپارتمان.

330 متر زمین جنوبی درب به ساخت.
بدون عقب نشینی.

5 واحد آپارتمان دارد.

4 تا رو پیلوت ارتفاع میدن.

معاوضه ندارد.

کیهانی
املاک امیر
شیخ صدوق شمالی