تائید

منزل فروشی

1 روز پیش در رفسنجان

متراژ
300
ساخت
قبل از 1370
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
450 متر مربع
قیمت کل
‏9,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏21,111,000 تومان
سلام و عرض ادب
منزل فروشی در عالی ترین لوکیشن شهر
واقع در خیابان معلم-درب ب حیاط
300متر زیربنا-18قصب
3 خواب
برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید