تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل مسکونی/312متر محتشم آسیوندزاده

منزل مسکونی/312متر محتشم آسیوندزاده

2 هفته پیش در ارومیه

متراژ
360
ساخت
1380
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
312
قیمت کل
‏26,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,935,000 تومان
فروش منزل مسکونی فوق العاده
312متر عرصه - موقعیت جنوبی
برملک 12٫5متر - سند شش دانگ عرصه و اعیان
کوچه 16متری - یک سرویس قابل نشیمن مرتب

آدرس املاک: فلکه درستکار بسمت بیمارستان امامرضا روبروی فضای سبز ٫ املاک نژادی

جهت بازدید و اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
0900
141
6010
نژادی