تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل مسکونی سه خوابه

منزل مسکونی سه خوابه

3 ساعت پیش در ارومیه

متراژ
286
ساخت
1403
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
116 متر مربع
قیمت کل
‏10,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏86,206,000 تومان
منزل مسکونی سه خوابه در دوطبقه و یک بهار خواب .جمعا 286متر زیربنا .116متر زمین سند شش دانگ تازه ساخت و دارای پروانه تجدید بنا.
کف اتاقهاوپذیرای سرامیک. دوتا از اتاقها بعنوان بهارخواب و حیاط پشت بام.راه طبقه اول جداست و پانزده متر پارکینگ .در صورت اتمام ساختمان تا مراحل اخذ پایان کار و نما ساختمان ، قیمت ملک متفاوت خواهد شد قیمت فعلی با وضع موجود می باشد . ادرس عسگرخان نزدیک عطایی دو
معاوضه با خانه کلنگی در محدوده حافظ و عسگرخان . سید جواد
قیمت یک واحد 120متری آپارتمانی هست
ادرس در آگهی قید شده.