ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
منزل ویلائی 175 متری در به حیاط تالار
منزل ویلائی 175 متری در به حیاط تالار
1 هفته پیش در سروستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
165
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
175
قیمت کل
14,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
84,857,000 تومان
(رهن و اجاره) (تجاری و مسکونی)
----------------------- AMLAK KASHANE------------------------
⚜️منزل ویلایی 175متری
⚜️مانده پس از عقب نشینی 165
⚜️درب به حیاط
⚜️ یک طبقه
⚜️ دو خوابه
⚜️ لوکیشن عالی در خیابان تالار
⚜️با قابلیت بازسازی
-------------------------AMLAK KASHANE----------------------
برای بازدید از ملک فوق و فایل های مشابه و یا ملک مورد نظر خود با مشاورین ما تماس حاصل نمائید...
⚜️مشاور املاک کاشانه
با بیش از یک دهه فعالیت درخشان
مدیریت: علیرضا طبیبی جبلی
مشاور : محمد امین شالفروش
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت