تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل ویلایی/ باجک دو/محله دنج و سطح بالا

منزل ویلایی/ باجک دو/محله دنج و سطح بالا

3 روز پیش در باجک (۱۹ دی)

متراژ
300
ساخت
1380
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
182
قیمت کل
‏22,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,879,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
» منزل ویلایی با متراژ زمین 182 متر در محله سطح بالا و آرام باجک دو .

◾️ خوش لوکیشن در محله اعیوتی باجک
◾️ 10 متر بر
◾️ شخصی ساز و با کیفیت ساخت عالی
◾️ بسیار خوش نقشه و دلباز
◾️ آغشته با نور طبیعی
◾️ اتاق خوای های بزرگ و کاربردی
◾️ سند 6 دانگ
◾️ فروشنده واقعی

✴️ گروه املاک مشایخ؛ بانک اطلاعات املاک مناطق 1 و 4 و 5 قم