تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل ویلایی دلبازوتمیز

منزل ویلایی دلبازوتمیز

21 ساعت پیش در کهک

متراژ
250
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
173 متر مربع
قیمت کل
‏3,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏21,387,000 تومان
باسلام
منزل ویلایی در روستای ونارچ فاصله تا پردیسان 9دیقه بسیار تمیز وخوش نقشه
به متراژ173متر زمین زیربنا حدود250متر
سند 6دانگ وتک برگ وسندآزاد
انشعابات فول آب.برق.گاز.تلفن
درمنطقه بسیار آرام وبدونه حاشیه وباهمسایه های خون گرم
دسترسی آسان به تمام امکانات رفاهی
منزل فوق با بهترین متریال دیزاین شده
معاوضه با خودرو هم دارم یا آپارتمان
جهت مشورت وهماهنگی وبازدیدلطفا تماس بگیرید
باتشکر