تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل ویلایی دو طبقه نوساز دو بر نبش

منزل ویلایی دو طبقه نوساز دو بر نبش

7 ساعت پیش در آبادان

متراژ
98
ساخت
1398
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
185 متر مربع
قیمت کل
‏6,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏32,432,000 تومان
منزل نوساز ماشین رو دوتا طبقه جداازهم دوتاسندتک برگ جدا خانه مجهز به کمد دیواری کابینت mdf انباری و دو تا اتاق خواب بالا و دوتاپایین کف سرامیک است
آدرس منزل جمشید آباد
لطفاً برای دیدن خانه مشتری واقعی تماس بگیره چون خانه مستاجر دارد مزاحمت ایجاد نکنیدرهن دوطبقه پانصدتومان که ازکل قیمت کم میشه