تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل ویلایی دو نبش 300 متری

منزل ویلایی دو نبش 300 متری

1 هفته پیش در جاوان

متراژ
200
ساخت
1375
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
282
قیمت کل
‏26,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏92,198,000 تومان
منزل ویلایی دو نبش
عرض 10 و طول 30
باقیمانده ملک 282 متر
کد ارتفاعی 4 روی پیلوت
با اجازه حد اکثر پیشروی از همسایه
درب به ساخت و درب به حیاط
کوچه رو به رو 18 متر و کوچه کناری 8 متر
فروش فقط نقدی
جهت هماهنگی 9 صبح الی 6 بعد از ظهر
قیمت آپارتمان در کوچه از 75 الی 110