تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل ویلایی سفت کاری شده از منازل بهداشت

منزل ویلایی سفت کاری شده از منازل بهداشت

10 ساعت پیش در مسجد سلیمان

متراژ
140
ساخت
1405
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
140 متر مربع
قیمت کل
‏100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏714,000 تومان
منزل ویلایی سفت کاری شده از منازل بهداشت جهت سرمایه گذاری و سکونت
موقعیت منازل نمره دو است شناژ هستن
قیمت ها متفاوت است لطفاً تماس بگیرید

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا به مشاور املاک نور در دره اشکفت روبروی بانک مهر راجعه کنید