تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل ویلایی شهرک پونه /جنوبی/ ساحلی

منزل ویلایی شهرک پونه /جنوبی/ ساحلی

1 سال پیش در آبدانان

متراژ
120
ساخت
1391
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬111٬111٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
6٬172٬839٬000 تومان
متراژ زمین
180
سرامیک
180 متر زمین
120 زیربنا
سرویس داخل و بیرون
خیابان 24متری
مدارک کامل

₩ مشاوره املاک مرادخانی ₩

*واقع در ابتدای باقرصدر جنب کارواش

*خرید-فروش-اجاره-رهن
*تجاری-مسکونی-زراعی