تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل ویلایی/قدوسی

منزل ویلایی/قدوسی

7 ساعت پیش در قدوسی غربی

متراژ
700
ساخت
1371
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1,000 متر مربع
قیمت کل
‏255,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏255,000,000 تومان
با سلام

سند ملکی تک برگ
ضابطه ام4
درب از ساختمان
عرض 22

املاک راز

قدوسی غربی نبش کوچه 21
عباس ملک مطیعی