تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل ویلایی ، مدرس (یه فرصت استثنایی)

منزل ویلایی ، مدرس (یه فرصت استثنایی)

2 هفته پیش در فضل‌آباد

متراژ
260
ساخت
1387
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
330
قیمت کل
‏21,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,636,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
مشاور املاک بین الملل پارس مشاور تخصصی شما در امور ملکی

____________________
✔️درب از حیاط، جای پارک 5 تا ماشین تو حیاط

✔️سه خواب

✔️بازسازی شده

✔️مناسب برای (سکونت، سرمایه گذاری ،ساخت وساز)

✔️عرض 11 در 30 (330متر) که توسند 260 قید شده یعنی شما پول 260 متر میدی 330 متر تحویل می گیری.

✔️دسترسی فوق العاده

✔️سند آماده اوقات
____________________
موارد مشابه موجود است

با املاک همکاری نداریم

اطلاعات بیشتر فقط مراجعه حضوری

پاسخگویی از 8 صبح الی 22
____________________
مدیریت:مهندس سعید ظریفی