تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامنزل ویلایی نوساز شیک خوش جا

منزل ویلایی نوساز شیک خوش جا

1 روز پیش در منتظری شمالی

متراژ
271
ساخت
1400
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
126 متر مربع
قیمت کل
‏12,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,238,000 تومان
انتخاب براساس توان شما و هنرما
مشاور املاک امین

_

منزل فروشی دوطبقه

⭕️محدوده: بلوار فجر
⭕️کد:1979

_

مشخصات کلی ملک:
•منزل دوطبقه

•سند: شیش دانگ برگ
•متراژ زمین : 126.33 متر
•ابعادزمین : 17.35×7
•زیربنای کل : 271.6 متر
•زیربنای طبقه همکف : 96 متر
•زیربنای طبقه اول : 96 متر
•جهت زمین: شمالی
•تعداد خواب همکف : 1 خواب
•تعداد خواب اول : 2 خواب
نوع سازه : فنداسیون
•گذر: 8 متر

•نوردهی:عالی✅
•موقعیت مکانی :بسیار عالی ✅
•مدل فروش:نقدی_معاوضه✅

قیمت: 12 میلیارد
کارشناس فروش سرکار خانم مهندس انتشاری
___

یک سرمایه گذاری عالی را با ما تجربه کنید.

آیا قصدفروش خانه یا زمین خود را دارید؟

آیاقصد خرید منزل،باغ،ویلا،زمین و... را دارید؟

کافیست به مشاورین مجرب املاک امین بسپارید تا در بالاترین سرعت طعم واقعی فروش را بچشید.

مشاور خرید و فروش_رهن و اجاره

مشاور املاک امین

با ما، خانه ی رویایی خود را به سرعت پیدا کنید✌️

آدرس دفتر:
نجف اباد،خیابان قدس،چهارراه مولوی،نبش خیابان دارایی
«مشاور املاک امین»

مدیریت:مهرابی