تائید
فروش مسکونیآپارتمانمنطقه 69 متر 2 خواب پاسیو مسقف

منطقه 69 متر 2 خواب پاسیو مسقف

22 ساعت پیش در نصرت

متراژ
69
ساخت
1381
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏10,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏149,275,000 تومان
طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
⚜️ ویژگی های کلیدی واحد:
✅ متراژ 69 متر مربع، خوش نقشه و بدون پرتی
✅ 2 خواب بزرگ به همراه کمد دیواری جادار
✅ طبقه اول با 5 پله (دسترسی آسان)
✅ پاسیو مسقف 22 متری با لوله کشی آب و گاز (مناسب مطبخ)
✅ پرده خور با نورگیری عالی در تمام فضاها

⚜️ مزایای ویژه:
⭐️ واقع در بهترین خیابان منطقه با دسترسی های محلی عالی
⭐️ همسایگانی محترم و مشاعات بسیار تمیز و منظم
⭐️ فرصتی استثنایی برای سکونت راحت یا سرمایه گذاری مطمئن

⚜️ شرایط معامله:
مالک منعطف و آماده همکاری
مشاورین املاک و واسطه ها تماس نگیرند.

⭐️ برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید، لطفاً از طریق چت دیوار پیام دهید. پاسخگویی سریع است.