تائید
فروش مسکونیآپارتمانمنـبع ویتامینD/سه خواب نور/١٣4متر/تراس سرآشپزخانه

منـبع ویتامینD/سه خواب نور/١٣4متر/تراس سرآشپزخانه

2 سال پیش در مشهد

متراژ
134
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬370٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬611٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
اقدسـیه53

برنـدی معتبر از سازنـده ای به نـام

ملـکی خوبه که هـم کلید نخـورده باشه،هم سـند دار باشـه.

٣تـا خواب که هر سـه ،آفـتاب گیر هستند .

در صـورت کمبود وجه میتونید به روی ٨٠٠مـیـلیون وام مسکن و ٧٠٠مـیلـیون رهن کامل واحد حسـاب ویـژه باز کنید.

در صـورت تمایل ،طبقات بالاتـر این ملک هم موجـود می باشد.

بازدیـد آزاد

اسـماعـیلی
مـسکن پارســامان،سجــادیه٢٣