تائید
فروش مسکونیآپارتمانمهدیه86مترتک واحدی طبقه دوم 2برسرنبش

مهدیه86مترتک واحدی طبقه دوم 2برسرنبش

1 هفته پیش در همدان

متراژ
86
ساخت
1396
قیمت کل
‏10,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏122,093,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
✅️مرجع تخصصی ملک و املاک درایران✅️

✅️مهدیه بر18متری رضوی

✅️86مترتک واحدی 2بر2خواب

✅️پارکینگ انباری بالکن پکیج

✅️کلا5تاتک واحدی سرنبش

✅️باشاهکاربه رویای خانه دارشدن خودپایان دهید

✅️به بزرگترین مرکز اطلاعات املاک درمنطقه یک خوش آمدید