تائید
فروش مسکونیآپارتمانمهرشهر طبقه اول

مهرشهر طبقه اول

1 روز پیش در آزادشهر

متراژ
97
ساخت
1397
قیمت کل
‏2,390,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏24,639,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅سند دارد
✅ طبقه اول
✅دو خواب
✅کف سرامیک
✅انباری اسانسور
✅بلوک 2بهتربن بلوک مهرشهر بیشتر مالک هستن تو ساختمون
✅97متر
اوایل شهرک
مستاجر تا برج7داره مبلغ 135رهن از قیمت فروش کم میشه
اگه خواستین عکس بیشتر میفرستم

اگه صددرصد قصد خرید داشتین بازدید میدم
طبقه 5و 7 الان این قیمت گذاشتن
تخفیف جزئی میدم پایه معامله