تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهمهرشهر فروش مغازه تجاری 67 متری

مهرشهر فروش مغازه تجاری 67 متری

2 روز پیش در کیانشهر

متراژ
67
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏17,420,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏260,000,000 تومان
باسلام
خدمت همشهریان عزیز

⚜️فروش مغازه تجاری 67 متری
⚜️سکوریت و درب کرکره برقی
⚜️کلیداول

⚜️بهترین وبه روزترین وبه قیمت ترین فایل های منطقه راازمابخواهید

⚜️بایکبارخریدمشتری دائمی مامیشوید.این تبلیغ نیست.اعتبارکاری ماست

⚜️زمین واملاک خودرابه مابسپارید

⚜️20روزه میفروشیم
⚜️7روزه رهن میدهیم

مشاوره تخصصی.کاملا رایگان

مناطق تحت پوشش؛مهرشهرهمه ی فازها#کیانشهر#ویلاشهر#شهرک الغدیر#زردشت#کیان آباد#کیانپارس#

مشاور.تخصصی منطقه؛مهندس«معتمدی»

⚜️به امیدخانه دارشدن همه ی هموطنان عزیزم⚜️

✅️✅️گروه مشاورین املاک امام رضا (ع)✅️✅️