تائید
فروش مسکونیآپارتمانمهرویلا رودکی بوعلی 146متر

مهرویلا رودکی بوعلی 146متر

1 سال پیش در کرج

متراژ
146
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
10٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
74٬657٬000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
دارای 2پارکینگ سندی
لابی / کابینت نئوکلاسیک/ داکت اسپیلت
مشاعات فول
روبه آفتاب
بسیار خوش نقشه
تعداد واحد کم
متریال همه برند

کارشناس خالقی