تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبموقعیت اداری / 127 متری / خوابه/ پارکینگ مشاع

موقعیت اداری / 127 متری / خوابه/ پارکینگ مشاع

6 روز پیش در نارمک

متراژ
127
ساخت
1371
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏17,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏139,370,000 تومان
طبقه
2
با سلام ارادت مند شما فرجی هستم
موقعیت اداری با قدرالهسم /
زمین 240 متری //
2 طبقه ای طبقه 2 /
پارکینگ حیاط مشاع /
2 خوابه بزرگ /
سالن مربع قابلیت چیدمان /
گذر 12 متری /
فایل سرمایه گذاری /
بین دردشت و سر سبز /
املاک پارسه
املاک پارسه