تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاموقعیتی ارزنده ( 500 متر + شهرکی ) با امنیت شهرکی

موقعیتی ارزنده ( 500 متر + شهرکی ) با امنیت شهرکی

2 روز پیش در ماهدشت

متراژ
100
ساخت
1403
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
510 متر مربع
قیمت کل
‏8,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏16,666,000 تومان
⚜️ به نام خدا ⚜️
⚪️ HANI KIYANPOUR ⚪️
____________________________________________
●● برق شهرکی + گاز + آب چاه شخصی

●● محوطه پر درخت و بسیار دلنشین

• زمین 510 متری خوش قواره

• ویلا 100 متری ساخت 97 ، فول بازسازی شده

• شهرکی و اطراف کامل ساخته شده

• نزدیک به جاده اصلی و با امنیت عالی
______________________________________________
. ⚜️⚜️Yazdan Real Estate⚜️⚜️ .

✏️راهنمای شما در مسیر خرید ملک مورد نظرتان✏️