تائید
فروش مسکونیآپارتمانمیدان بهشتی *150متر*3 خواب/کلید نخورده

میدان بهشتی *150متر*3 خواب/کلید نخورده

1 روز پیش در شمس‌آباد

متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏41,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏273,333,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
◼️◼️◼️امــلاڪ بــزرگـ ـ مــاکان◼️◼️◼️◼️
◼️◼️بـزرگترین و حـرفـه ای ترین درمنطقه◼️◼️
◼️◼️ضـلـع جـنـوب شرقے میـدان هــروی ◼️◼️

//////////////////////////////////
▫️150متر
▫️3خواب
▫️امکانات کامل
▫️طبقه 4
▫️فرعی دنج مشجر
/////////////////////////////////////

اطلاعات تکمیلی و فایل های مشابه در تماس تلفنی

============================

❌️❌️ مهندس علیرضا زارع ❌️❌️
کارشناس و مشاور امور ملکی در منطقه