تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامیدان قرآن 154متر

میدان قرآن 154متر

2 ساعت پیش در یزد

متراژ
389
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
154 متر مربع
قیمت کل
‏10,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏66,233,000 تومان
خونه سه طبقه کاملا تمیز به روز
املاکی تماس نگیره
آدرس بلوار امام حسین کوچه بهاریتان
نما سنگ کوچه درو و پهن
بخاطر شرایط کارم پیام بگذارید شمارتون خودم زنگ میزنم