تائید
فروش مسکونیآپارتمانمیرداماد، 100 متر، 110 متر، پیش فروش

میرداماد، 100 متر، 110 متر، پیش فروش

2 روز پیش در میرداماد

متراژ
110
ساخت
1404
قیمت کل
‏50,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏460,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بهترین فرعی منطقه
پیش خرید مستقیم از سازنده مجرب و حاذق
95 ، 100 ، 110 متر 2 خوابه
150 متر لابی
سالن اجتماعات، سالن ورزشی
روف گاردن 4 فصل

جهت کسب اطلاعات کامل با شما در تماس خواهم بود ؛
کارشناس فروش و مشاور ملکی : عطا صولتی